29. 7. - 31. 7. 2011 Summer camp - komentář

Pozvánka Komentář Fotografie

  Na letošní Summer camp jsme se těšili, protože mělo být lepší počasí než loni. V pátek jsme se sešli na hřišti a postavili tři stany. K večeři jsme si upekli vuřty a cmundu.
  V sobotu nás probudil do krásného dne budíček. Po snídani jsme si připravili kola V Hrádkua vyrazili jsme. Nebylo dvakrát teplo, občas foukal studený vítr, ale nám bylo fajn. opět jsme obědvali v Horní Stropnici. Letos jsme, vzhledem k horšícímu se počasí, vynechali koupání v místním koupališti a pokračovali jsme Jsme zpět na Rejtechk další plánované přesatávce v Žumberku. Do Žumberku jsme přijížděli skrápěni lehkým deštíkem. Počítali jsme s tím, že¨tu déšť přečkáme a pak pojedeme dál. Nedočkali jsme se, déšť nepřestával a nezeslaboval, proto jsme se rozhodli vydat se na závěrečnou část naší cesty za deště. Při příjezdu do Rejt jsme byli vítáni a povzbuzování několika diváky. Po sprše a převlečení do suchých věcí jsme zasedli ke stolům a  pochutnali si na grilovaném mase.
  Celou noc pršelo a ani jinak tomu nebylo v neděli. Nedělní trasu jsme zrušili.  Dětem jsme rozdali diplomy a začali jsme uklízet. Letošní akce se účastnilo celkem 17 cyklistů. I pře opakované problémy s počasím jsme si i letošní akci užili.
  Doufáme, že snad příští rok nám již bude počasí přát.