30. 12. 2012 - Silvestrovský výlet na Kraví horu - komentář

 Pozvánka   Komentář   Fotografie 

   Letošní výstup na Kraví horu jsme záměrně přesunuli na 30. prosince, protože silvestr byl letos pracovní den a obávali jsme se, že někteří z nás budou muset do práce. Takže letos se jednalo o předsilvestrovský výstup.
   Již od rána bylo venku krásně mrazivo a jasno -společná prostě začínal skvělý den. Sbalili jsme vše potřebné do dvou velkých baťohů a spolu s ostatními účastníky jsme vyrazili přes Žár, Stropnici a Dobrou Vodu na parkoviště u lesa. Díky vyšší poloze tu byl místy i sníh - prostě nádherná zimní idylka. Cesta nahoru byla krásná. Nahoře pod rozhlednou se nás sešlo 42 a šest psů (loni 26 účastníků). Většina účastníků využila krásné počasí a vystoupala na rozhlednu. Díky krásně čistému vzduchu byl nádherný výhled do dálky. Pod Pod rozhlednourozhlednou jsme strávili příjemné chvilky a zahřáli jsme se čajem, grogem, svařákem, nebo něčím tvrdším. Kolem poledne jsme začali pomalu sestupovat dolů. Přes drobné komplikace jsme se kolem druhé odpolední dostali na Rejta. Letos to byl opět krásný výstup, počasí bylo vynikající. Tuto akci zopakujeme i příští rok, protože je o ní stále větší zájem.
   To ale nebylo vše. Kdo chtěl, mohl si s námi sednout odpoledne u ohně a pochutnat si nejenom na grilovaném kuřátku. Tuto možnost nevyužili všichni, ale přesto nás kolem ohně nebylo málo. U ohně jsme vydrželi až do půlnoci, kdy jsme se rozhodli, že půjdeme spát. I tato část celodenní akce se moc povedla, i když nám dvakrát chvilku zapršelo.
   Děkujeme všem účastníkům za účast a přejeme všem všechno nejlepší do nového roku a těšíme se na vás na dalších akcích.