1. a 2. 6. 2013 - Traunstein - pozvánka

Pozvánka Komentář Fotogarfie 

AKCE ZRUŠENA - v sobotu by nás podle předpovědi doprovázeli časté přeháňky a v neděli je očekáván silný déšť v této oblasti. Vzhledem k nabitému programu nebude tato akce přesunuta do náhradního termínu. Zájemci se můžou zůčastnit následující plánovaného podzimního výstupu na Traunstein.
Popis výletu 
- klikni PDF soubor

19.5.2013 14:00 - informační schůzka - více: ZDE

   V květnu se opět vydáme na Traunstein. Výstup se bude konat 25. 5. - 26. 5. 2012. Opět se bude jednat o dvodenní akci. Půjdeme přesně obrácenou cestou než v roce 2012. Výstup bude po cestě Hans-Hernler Steig. před vrcholem se rozdělíme. Ti co si budou více věřit půjdou závěr po Traunsee klettersteig (krátké video), jedná se o dvousetmetrový výstup kolmou stěnou, ostatní půjdou dále po Hans-Hernler Steig a všichni se sejdeme na terase chaty Gmundner Hütte. Z chaty vyrazíme na vrchol, ze kterého se vrátíme zpět na chatu, dáme si večeři a půjdeme spát. Dolů budeme tentokrát scházet cestou Naturfreundesteig.  
   Cena vychází někde okolo 2500 Kč na osobu (cena je závislá přdevším na konzumaci piva na horních chatách). V této ceně je doprava, půjčovné (sedák, prsák, ferratový set, přilba a jistítko), ubytování v pokoji na chatě Gmundenerhütte, polopenze a pojištění.

Přemýšlíte-li o účasti, dejte mi včas vědět. Ladislav Hruška 606 307 554.
 

Krásné video plné fotek.

Webové kamery z vrcholu Feuerkogel (nejbližší kamery cca 20 km jižněji od Traunsteinu) kamery se nacházejí zhruba ve výšce jako je vrchol Trainsteinu. cca 100 m pod
1. web kamera
2. web kamera

Počasí: ZDE nebo ZDE