6. 5. 2017 - Jízda pro Růži

   Opět se účastníme této zajímavé cykloakce. Jako vždy si, ale tuto akci trochu upravíme.
   Sraz bude před kabinami SK Rejta mezi 7:45 a 7:55, po společné fotografii, domluvení co jak a kde, volně vyrazíme v 8:00 hodin směrem na Borovany, kde se na Žižkově náměstí přihlásíme a odstartujeme spolu s ostatními v 9:00. V Borovanech se k nám připojí ti, kteří nechtěli jet z Rejt a raději si ušetřili nějaké ty síly. Celou trasu jedeme dle možností toho nejpomalejšího, v případě potřeby rádi zatlačíme, nebo pomůžeme opravit problém na kole. Na trase je několik míst, kde si odpočineme a posilníme se. Po příjezdu do Trhových Svinů nebudeme pokračovat do Borovan, ale odbočíme na Rejta, kde končíme. Ti, kdo s námi vyrazili ráno z Rejt budou mít odjetu celou trasu závodu a ještě cca 5 km navíc (Rejta - T.Sviny a T.Sviny - Rejta).

   Téměř vždy bylo součástí večera po dojezdu kácení máje, ale jelikož pořadatelé této akce vybrali letos začátek května budeme máj kácet později. Po příjezdu na hřiště, posedíme jako vždy, občerstvení bude zajištěno.

Odkaz na stránky Borovansko kde získáte kompletní informace o této akci v neupravěné podobě - mi se akce účastníme, ale se startem a cílem na Rejtech.