19. - 20. 5. 2012 Traunstein - pozvánka

Pozvánka Komentář Fotogarfie 

Informační schůzka proběhla dne 29. 4. 2012 v 17:00 hodin a trvala dvě hodiny. Všichni účastnící (zatím 6) se dohodli na tom, že výlet bude dvoudenní. Stravu vyřešíme na místě objednávkou z jídelního lístku (nebudeme objednávat polopenzi). A zároveň jsme objednali ubytování pro 6 turistů (můžeme ještě, nejpozději 1 den předem, upravit). Propozice ke stažení ZDE.

Původní pozvánka :
V květnu se opět vydáme na Traunstein. Výstup se bude konat 19. 5. - 20. 5. 2012 (loňská pozvánka). Letos to uděláne jako dvodenní akci. Půjdeme stejnou cestou jako leni. Výstup bude po cestě Naturfreundesteig. Na chatě Gmundner Hütte přespíme, je možné si tam zajistit i polopenzi. V případě, že bude krásné počasí, uvidíme fascinující západ a východ slunce. Kdo bude chtít může si zkusit Traunsee Klettersteig (krátké video), jedná se o dvousetmetrový výstup kolmou stěnou. Dolů sejdeme druhý den opět po cestě Hans-Hernler Steig. Cena bude někde okolo 2000 Kč na osobu. V této ceně je doprava, půjčovné (sedák, prsák, ferratový set, přilba a jistítko), ubytování v pokoji na chatě Gmundenerhütte, polopenze a potištění. Při ubytování ve společném prostoru je cena nižší o 150 Kč, v případě zajištění vlastní stravy k večeři a snídani je cena nižší o 580 Kč.

Přemýšlíte-li o účasti, dejte mi včas vědět. Ladislav Hruška 773 650 201.
 

Krásné video plné fotek.

Webové kamery z vrcholu Feuerkogel (nejbližší kamery cca 20 km jižněji od Traunsteinu) kamery se nacházejí zhruba ve výšce jako je vrchol Trainsteinu. cca 100 m pod
1. web kamera
2. web kamera

Počasí: ZDE nebo ZDE